Popüler Sinema

Paylaş
Ekran

SEVİLEN DİZİ YENİ KANALINDA

SEVİLEN DİZİ YENİ KANALINDA
Bir televizyon klasiği haline gelen, ekranların en eğlenceli dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan, yeni kanalı Fox Tv’de , güldürmeye devam edecek. Cuma akşamları izleyiciyle buluşacak olan dizi, yeni sezonda da bir hayli iddialı…

SEVİLEN DİZİ YENİ KANALINDA

Bir televizyon klasiği haline gelen, ekranların en eğlenceli dizisi Zengin Kız Fakir Oğlan, yeni kanalı Fox Tv’de , güldürmeye devam edecek.  Cuma akşamları izleyiciyle buluşacak olan dizi, yeni sezonda da bir hayli iddialı…


Başrollerinde Ufuk Özkan, Ecem Özkaya Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Gözde Okur, Mahir İpek, Kemal Kuruçay, Şeyla Halis ve Burçin Abdullah’ın yer aldığı Zengin Kız Fakir Oğlan, yeni kanalı Fox Tv’de güldürmeye devam edecek.


Yapımcılığını Birol Güven’in , yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği Mint Yapım imzalı dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları izleyiciyle buluşacak.


Ekranların modern Keloğlan hikayesi Zengin Kız Fakir Oğlan yeni sezonda da gerek yeni karakterleri, gerekse yeni mekanlarıyla yine iddiasını sürdürecek.


Senaryosunu Birol Güven, Caner Güler ve Yaşar Arak’ın kaleme aldığı,heyecanla beklenen dizinin ilk bölümü ise 24 Temmuz Cuma akşamı saat: 21.00’de Fox Tv’de olacak.


YORUMLAR

Ziyaretçi Gönder

ELEŞTİRİLER

Kısa Film ve Kapitalizm İlişkisi

Kısa Film ve Kapitalizm İlişkisi

Fırat Sayıcı

Gezinti

İletişim
Bize Yazın:


Gönder Max. 1000 karakter
Populer Sinema: #txt
Mesaj Gönder:
Gönder Max. 1000 karakter