Popüler Sinema

Paylaş
Haberler

"He-Man" Filmi Geliyor!

"He-Man" Filmi Geliyor!

Uzun süredir çalışmaları devam eden canlı aksiyon "Masters of the Universe" film projesi, Amazon MGM Studios ve Mattel Films'in vizyon tarihini belirlemesiyle hız kazandı. Film 5 Haziran 2026'da dünya çapında vizyona girecek.

 

Filmi, Travis Knight (Kubo and the Two Strings, Bumblebee) yönetirken, senaryoyu Chris Butler yazacak. Proje Netflix'te geliştirilirken, senaryo taslaklarını David Callaham, Aaron ve Adam Nee ile birlikte yazmıştı, ancak yaklaşık 30 milyon dolar harcanan bu versiyon iptal edildi ve film haklarını Amazon devraldı.

 

Hikaye, bir uzay gemisiyle Dünya'ya düşen ve Eternia'daki evine tek bağlantı olan büyülü Güç Kılıcından ayrılan on yaşındaki Prens Adam'ı tanıtıyor. Neredeyse yirmi yıl kılıcın izini süren Prens Adam, kendi gezegenini İskeletor'un kötü güçlerine karşı savunmak için uzaya geri gönderilir.

 

Ancak böylesine güçlü bir kötü adamı yenmek için Prens Adam'ın öncelikle geçmişinin gizemlerini ortaya çıkarması ve He-Man olması gerekecek: Evrendeki en güçlü adam!

 

Daha önce filmin başrolünde Kyle Allen'ın rol alacağı söylenmişti. Fakat proje Amazon'a geçtikten sonra, oyuncu kadrosu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Robbie Brenner, Todd Black, Jason Blumenthal ve Steve Tisch yapımcılığını üstleniyor.

Etiketler: He-Man

YORUMLAR

Ziyaretçi Gönder

ELEŞTİRİLER

Kısa Film ve Kapitalizm İlişkisi

Kısa Film ve Kapitalizm İlişkisi

Fırat Sayıcı

Gezinti

İletişim
Bize Yazın:


Gönder Max. 1000 karakter
Populer Sinema: #txt
Mesaj Gönder:
Gönder Max. 1000 karakter